Psí salon Royal
Psí salon Royal v Plzni 3 nabízí profesionální péči o vaše chlupaté mazlíčky. Zaměřují se na pečlivost a citlivý přístup, což přispívá k relaxaci a pohodlí zvířat během procedur. K dispozici je široká škála služeb, od mytí a stříhání po speciální úpravy.
Klienti oceňují ochotu a individuální přístup personálu. Salon je známý pro vynikající výsledky – zvířata odcházejí voňavá a upravená. Pro milovníky domácích mazlíčků je to výborná volba pro zajištění dokonalé prezentace jejich psího společníka.
Funkce a služby společnosti Psí salon Royal
Z firmy
- Označeno jako „vlastněno ženami"
Vybavení
- Genderově neutrální toalety
Návštěvníci
- LGBTQ+ friendly
Plánování
- Umožňují osobní návštěvy bez rezervace
Parkování
- Bezplatné parkoviště
- Parkování zdarma na ulici
Psí salon Royal je na pozici 6 z celkového počtu 12 psí salony ve Plzeň 3
Hodnocení zákazníků
Psí salon Royal má hodnocení 5 z 5 na základě více než 52 recenze na Googlu
Dobrý večer všem jen doporučuji to je úžasná paní která opravdu miluje zvířata, moje holka úplně klidná byla a je strašně hezká po salonu.
Nejlepší salón!! Pes je klidný,čistý a krásně voňavý😍 práce byla pečlivá❤️🔥 prostě topka🤩
Vždy můj pes má hezky ostrých 😊 Dekuju Olga 🤩 Spokojena 5/5
Krásná mistryně se zlatýma rukama.
Nejlepší psí salon v Plzni,doporučuji
Super zkušenost 🤩
Super❣️❣️❣️ Děkujeme moc za vždy skvělý střih a péči o našeho pejska. Je vidět, že opravdu máte rádi svou práci a s láskou a trpělivostí se chováte k našemu rozmazlenému pejsku. Jste nejlepší🫶
Informace o Psí salon Royal
Adresa
Psí salon Royal nachází se na adrese: 17. listopadu 3, 301 00 Plzeň 3, Česko
Telefon
Telefonní číslo Psí salon Royal je +420 722 484 425
Webová stránka
Webové stránky společnosti Psí salon Royal je: instagram.com/royalty_groom
Otevírací doba
Pondělí: 09:00–20:00
Úterý: 09:00–20:00
Středa: 09:00–20:00
Čtvrtek: 09:00–20:00
Pátek: 09:00–20:00
Sobota: 09:00–17:00
Neděle: 10:00–17:00